Yalıtkan Paspas Kauçuk Ürünleri A.Ş.

İş güvenliği sektöründe hizmet veren Yalıtkan Paspas Kauçuk Ürünleri A.Ş. kurulduğu günden bu güne kalite anlayışı ve hizmetleri ile sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar oluşturmaya devam ediyor. Yalıtkan Paspas Kauçuk Ürünleri A.Ş. İstanbul’da faaliyet göstermektedir.

İş kazaları üreten insan kayıplarının birinci sebebidir. İnsan hayatındaki kayıplar önemlidir. Para, mülk, mal ve diğer sabit kıymetler geri kazanılabilir fakat insan sağlığını geri kazanmak söz konusu değildir. İş kazalarından korunmanın yolu, kabul görmüş güncel ve en ileri iş güvenliği ve sağlığı yönetim, uygulama ve takip sistemleridir.

Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Yalıtkan Paspas Kauçuk Ürünleri A.Ş., müşterilerine en iyi ürünleri tedarik etmektedir.

Bu amaçla firmamız; "ÖNCE İŞ GÜVENLİĞİ" sloganıyla, kendisini sürekli geliştirerek, müşteri isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel kalite politikası olarak belirlemiştir.

VİZYONUMUZ

Tecrübelerimiz ve alanlarında uzman mühendislerimiz sayesinde müşterilerimize uygun fiyatlı, kaliteli ürünleri en hızlı şekilde sunmaktır.

MİSYONUMUZ

Rekabetin ön plana çıktığı değişen dünya koşullarında Yalıtkan Paspas Kauçuk Ürünleri A.Ş. hizmet kalitesinde sürekli daha iyiyi aramak ve daha iyi olmak için çalışmalarını sürdürmektir.