Yalıtkan Paspas Fiyatları

Yalıtkan paspas fiyatları, en ve boy oranlarına göre değişiklik göstermektedir. TSE belgeli test raporlu ürünlerin satışı yapılmaktadır. Yalıtkan paspas kauçuk maddeden yapılmakta olup kaydırmaz ve %100 koruma özelliğe sahiptir. Belirli kalınlıklarına göre 50.000 Volta 50 kv’a kadar koruyucu özelliğe sahiptir. Esnek bir yapıda olup nem ve ısıya dayanıklıdır. İş güvenliği açısından yasal zorunluluk olarak belirtilmektedir. Yalıtkan paspas iş yerlerinde iş kazalarını önlemek amacıyla çalışılan bölgenin özelliklerine göre belirli ölçülerde yapılarak çalışma bölgesini güvenlikli hale getirmektedir. İş yerlerinin tasarımı göz önünde bulundurulduğundan çeşitli renklerde yapılmaktadır.

Yalıtkan paspas kullanım alanlarını sıralayacak olursak, elektriğin kullanıldığı alanlar, orta ve yüksek gerilim olan yerler, pano önleri ve elektrik enerjisi olan her yerde kullanılmaktadır.

Yalıtkan paspas fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimizle irtibata geçip en uygun yalıtkan paspas fiyat teklifini alabilirsiniz.